POZNEJ SVÉHO "AUTOPILOTA"

MASTERCLASS, ONLINE WEBINÁŘ

 • Pořád v životě nejsi spokojený/á a pořád se opakuje to samé dokola?
 • Padáš pořád dokola do neúspěšných vztahů? Nemůžeš dosáhnout svého cíle? Nedaří se Ti jít tam, kam Ty chceš?
 • Připadáš si jako v kleci? Jako by Tě ovládal někdo jiný?
 • Chceš přijít na to, proč se Ti to děje? Konečně si spojit ty tečky a porozumět tomu?
 • Chceš přijít na kloub tomu, proč se občas sabotuješ?

CO JE TO TEN AUTOPILOT?

Představ si, že stavíš zeď. Stavět zeď Ti dává zabrat, ale snažíš se. Jakmile se ale byť jen na chviličku otočíš jinam, celá zeď je zbořená. Pomyslná zeď představuje Tvůj preferovaný život. Spokojený. Bez toxických vztahů, se zdravými interakcemi, s pocitem bezpečí, bez zbytečného stresu a s dosaženými cíly.

Ty tu zeď vážně CHCEŠ postavit. Tvůj autopilot (aneb soubor Tvých nevědomých aspektů osobnosti) Ti to ale nedovolí. 95-98% našich myšlenkových procesů je nevědomých. Takže ty vs. autopilot, to je při nejlepším 5 : 95. Rozhodně se tedy vyplatí ho poznat a dostat na svoji stranu!

FÁZE 1

Netušíš, co se děje. Nemáš nejmenší ponětí, proč zeď nedrží. Urputně se snažíš dál a je to opravdu frustrující.

FÁZE 2

Začneš mít podezření, že tu zeď Ti někdo boří. Říkáš si ale, že ten člověk musí být ohromnou sílu. Pořád ale netušíš, kdo přesně to je a proč to dělá.

FÁZE 3

Konečně ho potkáš na živo. Je to autopilot. Zjistíš, co je zač a jak s ním mluvit. Díky tomu konečně můžete komunikovat. Konečně může přijít nějaká změna!

FÁZE 4

Postupně se začnete poznávat. Dozvídáš se, proč tu zeď vlastně boří. Konečně se někam dostáváte. Konečně se můžete spřátelit a nakonec Ti ještě sám pomůže zeď stavět.

Znát svého autopilota je zkrátka klíčové. Bez toho tu zeď nikdy nepostavíš. Možná jsi ve fázi 1, kdy se až teď dozvídáš, jak to vlastně je. Možná jsi už naopak slyšel/a spoustu pouček o mysli a příkladů o tom, co způsobuje naše trauma z minulosti. Troufám si ale říct, že je to zkrátka jen fáze 2.

Fáze 3 je znát ten proces, který za tím stojí. Vědět, jak se to děje. Vědět, jak přesně se to promítá do života. Abychom to dokázali najít všude a vždy. A přesně tomu se budeme věnovat. Následně budeš už vědět, "s kým máš tu čest". Porozumíš mu. A postupně se s ním můžeš začít přátelit.

NA MASTERCLASS TI PŘEDSTAVÍM TVÉHO AUTOPILOTA


DOZVÍŠ SE...

 • JAK VZNIKAJÍ VLASTNOSTI TVÉHO AUTOPILOTA A JAK JIM POROZUMĚT
  Aneb jak se automatizují aspekty osobnosti? Jak najít ty svoje? Jak si spojit ty tečky, zjistit, co se děje a konečně s tím moct pracovat?
 • PROČ A JAK TI POŘÁD BOŘÍ TVOJI ZEĎ
  Aneb jak konkrétně se Ti chování promítají do života a způsobují hlubokou nespokojenost. Proč se šablony opakují pořád dokola?
 • PROČ SI VE SKRYTU DUŠE PŘEJEŠ, ABY TI ZEĎ ZBOŘIL ZASE ZNOVU
  Anebo o závilosti na negativních emocích. O emočních blokacích. O familiárnosti a komfortní zóně. Všechno to má vliv na každého z nás.
 • BUDEŠ UŽ VĚDĚT, JAK HLEDAT SVÉ VZORCE
  Všechny. Nenaučíš se totiž jen nějaký obecný vzor, který "sedí všem". Naučíš se ten proces. Jak to vzniká. Konečně s tím tedy budeš moct pracovat.

MIMO TO SI TAKY POVÍME...

 • MODELOVÉ SITUACE
  Příklady různých aspektů a vzorců chování pro lepší porozumění.
 • MANIPULACE
  Dotkneme se také prevence proti manipulaci. Že to nesouvisí? Ale ano! A hodně! Když někdo pozná našeho "autopilota", může pro něj být snadné s námi manipulovat. Proto si ho musíme být co nejdřív vědomi my sami! Povíme si jeho "slabá místa", která se vyplatí chránit.
 • NAJDI VZORCE...
  Setkání bude interaktivní (není to však povinné! :)). Mám pro vás přichystaných pár modelových situací, u kterých budeme diskutovat o možných vzorcích a původu. Vybudovat si schopnost hledat "autopilota" (svého i ostatních) je důležité. Nejen, že máte svůj život ve vlastních rukou, lépe také porozumíte ostatním a budete vědět, jak se chovat v různých situacích.

VĚCI, KTERÉ MOHOU SOUVISET S VAŠÍM "AUTOPILOTEM"

 • Necítíte se šťastní, ale nejste si úplně jistí, proč. Něco zkrátka nehraje.
 • Připadáte si ve svém životě jako v kleci.
 • Trpíte emočním přejídáním se.
 • Nemůžete dosáhnout svého cíle, ať děláte cokoliv.
 • Jste ve stresu i v situacích, kdy to není opodstatněné.
 • Jste přehnaně výbušní a defenzivní.
 • Nedaří se vám vybudovat zdravý vztah.
 • Berete na sebe problémy ostatních.
 • Nemáte pocit svobody.
 • A mnoho dalšího...

KDY A KDE?

Potkáme se ve čtvrtek 18.5. 18:30-20:00 online přes platformu ZOOM.

K živému přenosu se lze připojit z prohlížeče a není třeba nic stahovat. Nicméně pokud se chceš připojit z mobilu/tabletu, je třeb si stáhnout aplikaci "Zoom". Instrukce jak se připojit Ti pošlu před konáním webináře! Je to úplně jednoduché! 🙂

Zároveň dostaneš následně k dispozici záznam, který bude dostupný po celý týden od webináře.

KDO JSEM JÁ?

Moje jméno je Valerie. Věnuji se nastavení mysli a vzorcům chování a pomáhám klientům pochopit a změnit to, co se v jejich mysli (a životě) děje. Předávám know-how a efektivní metody. 

Společně se učíme zjišťovat, z čeho pramení příčina. Především se ale učíme konkrétní způsoby, jak ji řešit. Mí klienti také vždy ke všemu dostanou vysvětlené i PROČ. Věřím tomu, že každý by měl vědět, proč co dělá a ne jen někoho slepě následovat.

REGISTRACE

Včas před začátkem eventu Ti pošlu informace, jak se můžeš připojit! 🙂 Zároveň po odeslání registrace dostaneš potvrzovací E-Mail. Pokud Ti E-Mail nepřijde, zkontroluj složku "spam", případně "reklamy" a dej si moji E-Mailovou adresu (Val@yourmindsetbeast.com) na seznam povolených adres. Tak se ujistíš, že Ti údaje v pořádku dorazí! 🙂