5 CHYB PŘI ŘEŠENÍ EMOČNÍHO JEDENÍ!

A JAK HO SKUTEČNĚ VYŘEŠIT!

  • Zjistíš, jakými věcmi své emoční jedení neřešíš, ale naopak zhoršuješ
  • Dozvíš se, jak emoční jedení skutečně vzniká (z pohledu naší mysli)
  • Naučíš se pět kroků, jak na emočním jedení skutečně pracovat
  • Dostupná zdarma do konce týdne! (12.6.)

KDO JSEM JÁ?

Moje jméno je Valerie, těší mě!  A i já jsem si prošla obdobím s "kámošem" jménem emoční jedení. Trpěla jsem poruchou příjmu potravy, záchvatovitým přejídáním. Asi 12 let. 

Prošla jsem spoustou kurzů o stravě, četla knihy o mysli, procházela odborné publikace... Nakonec jsem ale našla svoji vlastní, unikátní cestu. 

Vytvářím také různý další obsah o mindsetu. Mým cílem je Ti pomoct, aby jsi se cítil/a lépe a žil/a takový život, jaký chceš!

NENÍ TŘEBA SE U TOHO NUDIT

Lekce obsahuje spoustu cenných informací, pro které byste zřejmě museli přečít spoustu knih. Nicméně to neznamená, že je obsah potřeba podat nezáživným způsobem, případně problém dramatizovat. Vůbec ne!

CO V LEKCI ZJISTÍŠ:

5 KROKŮ, JAK PROBLÉM SKUTEČNĚ ŘEŠIT

Co přesně je třeba řešit, abychom vyřešili i emoční jedení? Na jaké věci konkrétně je třeba se zaměřit?

JAK EMOČNÍ JEDENÍ SKUTEČNĚ VZNIKÁ

Jak bychom mohli něco vyřešit, když nerozumíme tomu, jak to vlastně vzniká a funguje? Jak můžeme řešit něco, co je uložené v našem podvědomí? No, velmi těžko. Vysvětlíme si tedy, jak se věci mají. Povíme si, proč zrovna jídlo je pro nás takové pokušení. Vysvětlíme si myšlenkový vzorec spojený s emočním jedením a podobně.

JAK FUNGUJE NAŠE MYSL

Emoční jedení samozřejmě vychází z našich emocí. Povíme si o tom, jak naše mysl vyhodnocuje situace. Povíme si o našem stavu bytí. O tom, jak stále dokola obnovujeme naše negativní emoce. O tom, proč je naše potřeba přejídat se už automatická a podobně.

O emočním jedení jsem napsala také elektronickou knihu, která se setkala s velmi pozitivními reakcemi. 

Teď jsem se rozhodla Ti poskytnout i videolekci zdarma! 

Když trpíme emočním jedením, cítíme se mizerně. I já jsem to tak měla. Cítila jsem se nechutná, styděla se za sebe. Zároveň jsem cítila beznaděj. Nebyla to jen postava, na kterou měl tento problém vliv. Způsobila jsem si spoustu zdravotních problémů. Také jsem ale například čím dál méně ráda chodila mezi lidi a moje nálada se často pohybovala na bodu mrazu.

Při emočním jedení (nebo dokonce záchvatovitém přejídání) se celý náš svět točí kolem jídla. Jídlo je náš největší přítel i nepřítel. Nemáme svobodu, protože MONSTRUM jménem emoční jedení určuje, co máme dělat a kdy. A my se podle něj musíme řídit.

Porazit emoční jedení znamená zároveň i změnit svůj mindset. Musíte na sobě zkrátka pracovat. Ale rozhodně to stojí za to! Cítíte, že se posouváte, rostete. A abyste nebloudili tmou, rozhodla jsem se vám s vaší cestou pomoct právě touto knihou.

Když MONSTRUM porazíte, znamená to, že jste vyřešili i nějaké mnohem hlubší problémy. A díky tomu jste se nejen osvobodili od vlivu jídla, ale jste také mnohem šťastnější a vyrovnanější. Celý svět jako by se proměnil, protože na něj koukáte úplně jinýma očima. Všechno je najednou příjemnější. A konečně máte vytouženou SVOBODU, klid a stabilitu! Mně se to povedlo a Tobě se to může povést taky! 

Většina lidí si myslí, že to fuguje nějak takhle...

Objeví se spouštěč (hádka, zkouška,...) a ten přímo spustí potřebu dát si něco dobrého.

Ve skutečnosti je to ale spíš takhle:

Podnět vyvolá myšlenkovou reakci. Až ta vyvolá negativní emoci. Negativní emoce opět vyvolá naučenou myšlenkovou reakci. A ta způsobí potřebu jíst.

Naše mysl si jídlo spojila s instantím potěšením

A snaží se jím tedy napravit naše nepříjemné pocity.

Různé zdroje často radí...

...abychom změnily životní styl. A my bychom chtěly! Ale tato reakce je už zkrátka automatická. Pokud ji chceme odstranit, musíme pracovat s myslí, ne s tím, co jinak jíme. 

Není ani moc efektivní...

...nahradit závislost jinou závislostí.

Musí zmizet naše reakce na spouštěč

A ten přestane fungovat jako spouštěč. 

Po registraci budeš ihned přesměrován/a na lekci, ale zároveň Ti pošlu odkaz na E-Mail, aby jsi na ni mohl/a kouknout zpětně! 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma.