INDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE

ONLINE PŘES ZOOM

Pohybuješ se v nějaké šabloně a máš pocit, že to možná sám/sama nedokážeš uchopit? Rezonujueš s mým obsahem a chceš se konečně pustit do efektivního řešení Tvého problému? Pojďme se společně pustit do 1:1 spolupráce! 

V připadě zájmu mě kontaktuj na e-mail:  Val@yourmindsetbeast.com

Nebo si můžeš rovnou zarezervovat úvodní konzultaci ve formuláři níže!

JAK TO PROBÍHÁ?

Nejprve si společně domluvíme úvodní konzultaci zdarma přibližně na 30minut. Zjistíme tak, jestli si budeme sedět a jestli na Tvém problému dokážeme společně zapracovat. 

Následně si domluvíme formu spolupráce. Nejběžnější je tříměsíční blok a setkávání se 1x týdně. 

Následně společně odhalíme Tvé vzorce a začneme je přetvářet. Všem klientům se věnuji naprosto individuálně a mimo hlavní strukturu pro každého vytvářím specifické úkoly a nástroje. 

Můžeme společně zapracovat například na Tvé sebesabotáži, na Tvých reakcích, na strachu, emočním přejídání, vztahové šabloně, sebehodnotě, nervozitě...

Cenově mé konzultace vycházejí v přepočtu na 1200kč/h.

KDE A JAK?

Setkávat se můžeme online pomocí platformy ZOOM. 

NÁSTROJE NAVÍC

Jak jsem zmínila, ke každému přistupuji individuálně. Pomůžu Ti nejen změnit své vzorce chování a vnímání reality, ale také zpracovávat své emoce a poznat sebe sama. Pokud to bude něco pro Tebe, můžeme do naší spolupráce zařadit například i tanec (v případně osobní spolupráce v Brně), umělecké nástroje a podobně. Zároveň Ti ale poskytnu také spoustu analytických nástrojů a možností rozborů sebe sama.

JEDNA Z RECENZÍ:

"Když jsem se dozvěděla, že Val po absolvování kurzu (S)myčka (který je z mého pohledu sám o sobě geniální a plný "aha momentů") nabízí další, tentokrát individální, spolupráci, neváhala jsem. Tušila jsem, že mi to pomůže nejen s mým záchvatovitým přejídáním, kterým jsem trpěla bezmála deset let, ale byla jsem nakonec překvapená tím, že když jsme se dostaly k naprostým kořenům této nemoci, viděla jsem, že vlastně se samotným jídlem vůbec nesouvisí.

Valin koučink není jen o "povídání si" jako je tomu často u psychologa, ale hlavně o každodenní práci na sobě, na kterou vás navede. Člověk se sám, prostřednictvím vypracovávání různých "úkolů", musí postavit svým nejhlubším strachům, pocitům studu a viny a přiznávám, že to pro mě nebylo to vždycky snadné a už vůbec ne příjemné. Valin koučink mi ale nabídl odpověď nejen na to, PROČ se mi děje, co se mi děje, ale hlavně JAK problém uchopit a pracovat s ním (což klasická terapie ne vždycky přináší). Vyzní to možná jako klišé, ale za pár měsíců spolupráce s ní je ze mě vnitřně jiný člověk. Dokázala jsem přehodnotit to, jak se na problémy dívat (a zjistit tak, že někdy o žádné problémy vlastně ani nejde), uvědomit si, že se vůbec trápit nemusíme, nechceme-li. Cítím neskutečnou úlevu a mám se mnohem radši.

Už vím - a nikdy to už nezapomenu - že naše myšlenky jsou něco, co nám má sloužit, nikoliv nás válcovat a cloumat s námi. Že nám život "předkládá" různé situace, ale naše (ne)spokojenost závisí na tom, jaký úhel pohledu k nim zaujmeme a jak reagujeme. Záchvatovité přejídání se u mě zredukovalo o osmdesát procent, protože už nemám takovou potřebu zajídat negativní emoce. Negativní emoce totiž vznikají z negativního přemýšlení - a to můžeme celkem snadno změnit, pokud si to dostatečně trénujeme. A Val ukazuje, jak. Léčím se asi patnáct let s depresemi a teď je mi mnohem lépe. Vřele tento koučink doporučuji, je to možná ta nejlepší investice, kterou sem kdy udělala."

DALŠÍ RECENZE:

JAK SI ZAREZERVOVAT ÚVODNÍ KONZULTACI:

Kdykoliv mě můžeš zkrátka kontaktovat na e-mail Val@yourmindsetbeast.com a společně to domluvíme! Můžeš ale využít i formulář níže. 

Vyber si termín, který Ti vyhovuje. Následně vyplň svůj e-mail a máš hotovo! Do schránky Ti následně přijde odkaz na naše online setkání, které se bude konat přes Zoom.

UPOZORNĚNÍ: Časy konzultací jsou velmi variabilní, protože se vytváří automaticky dle mého rozvrhu a nabízí se vám každé potenciálně volné okénko. Volných termínů na následné konzultace je ale mnohem méně. Proto prosím nepočítej s tím, že časy, které zde vidíš, budou následně nabídnuty i na pravidelné konzultace! 🙂

Funguje to ale zároveň i opačně. Pokud nenajdeš termín, který Ti vyhovuje, napiš mi e-mail! Nějak se domluvíme!