INDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE

Níže najdeš různé formy individuální spolupráce, které nabízím. Společně můžeme vyřešit nespokojenost, která pramení z Tvých vzorců chování (jako je například nízka sebehodnota, emoční přejídání, strach z opuštění, emocionální nedostupnost...) a zaměřit se přesně na Tvé konkrétní příčiny.

V případě zájmu o spolupráci mě, prosím, kontaktuj pomocí formuláře níže.

1:1 SPOLUPRÁCE, START

Jsi "all in" a chceš mít plnou invidividuální péči. Vypozoroval/a jsi ve svém životě věci, které jsi odhodlaný/á změnit. Pomůžu Ti zjistit skutečnou příčinu problému, vysvětlím Ti, PROČ, CO a JAK, provedu Tě celým procesem analýzy a přípravy. Po skončení spolupráce budeš připravený/á jít do akce. Budeš přesně vědět, na čem konkrétně pracovat, jak na tom pracovat a svůj život začneš konečně efektivně měnit k lepšímu.

Spolupráce zahrnuje z části edukaci a předání informací, z části rozbor Tvé konkrétní situace. Znamená to, že mi nemusíš slepě věřit a následovat mě. Vše bude vysvětleno. Zároveň vždy tvořím i dodatečné úkoly na míru, tak, abych maximalizovala efektivitu.

 • Vysvětlím Ti živě co, proč a jak a společně budeme pracovat na různých cvičeních
 • 3 x 90minut videohovoru se mnou
 • Zahrnuje i know-how (ne jen "povídání"), cvičení a úkoly pro Tebe na míru a deníček ZDARMA
 • Cena: 5400kč/ 3x 1800kč (setkání lze rozložit dle Tvých časových potřeb)

NAVAZUJÍCÍ 1:1 SPOLUPRÁCE

Účastnil/a jsi se mého kurzu (S)MYČKA, případně jsme společně začali spoluprací "START". Máš tedy již potřebné know-how.


3 MĚSÍČNÍ 1:1 SPOLUPRÁCE, VIP

Víš už vše, co potřebuješ k tomu, aby jsi začal/a svoji transformaci. Zároveň se ale chceš neustále zlepšovat a posouvat dál. Chceš, aby Tvůj proces byl co nejhladší a aby z Tebe za tři měsíce byl opravdu "jiný člověk".

 • 3 měsíce spolupráce, 1 x týdně videohovor (3x za měsíc 60minut, 1x 90minut) (dohromady 13,5h)
 • Zahrnuje úkoly a cvičení vytvořené přesně Tobě na míru, tak, aby jsi zažil/a maximální progres a celý proces pro Tebe by co nejsnazší a nejúspěšnější
 • Cena: 16 000kč, nebo 5 500kč za měsíc

3 MĚSÍČNÍ 1:1 SPOLUPRÁCE, "CHECK UP"

Víš už vše, co potřebuješ k tomu, aby jsi začal/a svoji transformaci. Zároveň se ale chceš ujistit, že po celou dobu zůstaneš na správné cestě a dojdeš k požadované transformaci.

 • 3 měsíce spolupráce, 1 x měsíčně videohovor na 90minut (dohromady 4,5h)
 • Zahrnuje úkoly a cvičení vytvořené přesně Tobě na míru, tak, aby jsi zažil/a maximální progres a celý proces pro Tebe by co nejsnazší a nejúspěšnější
 • Cena: 5 500kč, nebo 1900kč za měsíc

1:1 SPOLUPRÁCE, "CHCI MÍT JASNO"

V něčem nemáš úplně jasno a chceš to se mnou probrat. Možná přesně nevíš, jakým směrem se konkrétně ve Tvém případě vydat. Možná potřebuješ ohledně něčeho moji radu. Ať už je to jakkoliv, můžeme si společně domluvit jednorázovou konzultaci.

 • 1 x 90minutový videohovor
 • Cena: 1500kč

JEDNA Z RECENZÍ:

"Když jsem se dozvěděla, že Val po absolvování kurzu (S)myčka (který je z mého pohledu sám o sobě geniální a plný "aha momentů") nabízí další, tentokrát individální, spolupráci, neváhala jsem. Tušila jsem, že mi to pomůže nejen s mým záchvatovitým přejídáním, kterým jsem trpěla bezmála deset let, ale byla jsem nakonec překvapená tím, že když jsme se dostaly k naprostým kořenům této nemoci, viděla jsem, že vlastně se samotným jídlem vůbec nesouvisí.

Valin koučink není jen o "povídání si" jako je tomu často u psychologa, ale hlavně o každodenní práci na sobě, na kterou vás navede. Člověk se sám, prostřednictvím vypracovávání různých "úkolů", musí postavit svým nejhlubším strachům, pocitům studu a viny a přiznávám, že to pro mě nebylo to vždycky snadné a už vůbec ne příjemné. Valin koučink mi ale nabídl odpověď nejen na to, PROČ se mi děje, co se mi děje, ale hlavně JAK problém uchopit a pracovat s ním (což klasická terapie ne vždycky přináší). Vyzní to možná jako klišé, ale za pár měsíců spolupráce s ní je ze mě vnitřně jiný člověk. Dokázala jsem přehodnotit to, jak se na problémy dívat (a zjistit tak, že někdy o žádné problémy vlastně ani nejde), uvědomit si, že se vůbec trápit nemusíme, nechceme-li. Cítím neskutečnou úlevu a mám se mnohem radši.

Už vím - a nikdy to už nezapomenu - že naše myšlenky jsou něco, co nám má sloužit, nikoliv nás válcovat a cloumat s námi. Že nám život "předkládá" různé situace, ale naše (ne)spokojenost závisí na tom, jaký úhel pohledu k nim zaujmeme a jak reagujeme. Záchvatovité přejídání se u mě zredukovalo o osmdesát procent, protože už nemám takovou potřebu zajídat negativní emoce. Negativní emoce totiž vznikají z negativního přemýšlení - a to můžeme celkem snadno změnit, pokud si to dostatečně trénujeme. A Val ukazuje, jak. Léčím se asi patnáct let s depresemi a teď je mi mnohem lépe. Vřele tento koučink doporučuji, je to možná ta nejlepší investice, kterou sem kdy udělala."

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.