INDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE

Sestavíme společně individuální spolupráci na míru tak, aby to pro Tebe dávalo největší smysl! Pomůžu Ti zbavit se neustále se opakujících vzorců chování. Najít příčinu a začít na ní pracovat. Klienti zažívají velké AHA momenty již při první konzultaci, ve které hledáme pravou příčinu jejich trápení. Nejde jen o "povídání si", ale o reálnou práci na sobě sama. Vrhneme se na to hned od začátku. Tvořím zároveň vždy různé úkoly na míru, aby Tvůj progres byl opravdu maximální.

Spolupráce probíhá formou online konzultací, délka 60-90minut (cena 1200kč/h).

V případě zájmu o spolupráci mě, prosím, kontaktuj pomocí formuláře níže.

JEDNA Z RECENZÍ:

"Když jsem se dozvěděla, že Val po absolvování kurzu (S)myčka (který je z mého pohledu sám o sobě geniální a plný "aha momentů") nabízí další, tentokrát individální, spolupráci, neváhala jsem. Tušila jsem, že mi to pomůže nejen s mým záchvatovitým přejídáním, kterým jsem trpěla bezmála deset let, ale byla jsem nakonec překvapená tím, že když jsme se dostaly k naprostým kořenům této nemoci, viděla jsem, že vlastně se samotným jídlem vůbec nesouvisí.

Valin koučink není jen o "povídání si" jako je tomu často u psychologa, ale hlavně o každodenní práci na sobě, na kterou vás navede. Člověk se sám, prostřednictvím vypracovávání různých "úkolů", musí postavit svým nejhlubším strachům, pocitům studu a viny a přiznávám, že to pro mě nebylo to vždycky snadné a už vůbec ne příjemné. Valin koučink mi ale nabídl odpověď nejen na to, PROČ se mi děje, co se mi děje, ale hlavně JAK problém uchopit a pracovat s ním (což klasická terapie ne vždycky přináší). Vyzní to možná jako klišé, ale za pár měsíců spolupráce s ní je ze mě vnitřně jiný člověk. Dokázala jsem přehodnotit to, jak se na problémy dívat (a zjistit tak, že někdy o žádné problémy vlastně ani nejde), uvědomit si, že se vůbec trápit nemusíme, nechceme-li. Cítím neskutečnou úlevu a mám se mnohem radši.

Už vím - a nikdy to už nezapomenu - že naše myšlenky jsou něco, co nám má sloužit, nikoliv nás válcovat a cloumat s námi. Že nám život "předkládá" různé situace, ale naše (ne)spokojenost závisí na tom, jaký úhel pohledu k nim zaujmeme a jak reagujeme. Záchvatovité přejídání se u mě zredukovalo o osmdesát procent, protože už nemám takovou potřebu zajídat negativní emoce. Negativní emoce totiž vznikají z negativního přemýšlení - a to můžeme celkem snadno změnit, pokud si to dostatečně trénujeme. A Val ukazuje, jak. Léčím se asi patnáct let s depresemi a teď je mi mnohem lépe. Vřele tento koučink doporučuji, je to možná ta nejlepší investice, kterou sem kdy udělala."

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.