O MNĚ

Kdo stojí za tvorbou projektu? Moje jméno je Valerie, těší mě!

Ve zkratce? Ráda se "rýpu" v myšlení a všeho okolo. Jako objekt svých studií používám i sama sebe a své okolí. A pokaždé přijdu na něco nového. Ráda spojuji psychologické procesy s různými až filozofickými myšlenkami. A vlastními zkušenostmi. No a funguje to!

Mimo jiné jsem ale například akreditovaný fitness instruktor a taneční lektor. Prošla jsem také spoustou dalších kurzů v oblasti fitness, zdraví a osobního rozvoje. A i já jsem si prožila "obdobím s monstry". Trpěla jsem poruchou příjmu potravy, záchvatovitým přejídáním. Více než deset let. 

​Trpěla jsem taky depresemi, úzkostmi, absencí motivace k životu a dalšími nešvary. Také jsem už od útlého věku měla spoustu obličejových tiků a brala antidepresiva. 

​Se vším jsem si ale poradila. A pomohla také spoustě dalším. 

​Už od nízkého věku jsem se věnovala osobnímu rozvoji. Místo beletrie jsem četla naučnou literaturu o mysli. V pubertě jsem si občas přivydělávala psaním článků pro magazíny o osobním rozvoji. Postupně jsem si vytvořila i různé vlastní unikátní metody rozvoje.

​Prošla jsem si spoustou podivných stavů mysli a zároveň je osobní rozvoj, mentální zdraví a nauka o této oblastní mým velkým koníčkem. Rozhodla jsem se tedy spojit mé vlastní rozsáhlé zkušenosti s tím, co jsem se za ty dlouhé roky naučila a pomáhat i ostatním. 

Snažím se vám podávat informace stravitelně a bez zbytečného dramatizování. Mým cílem je, aby pro vás bylo toto vzdělávání se příjemně stráveným časem :). A abyste se dokázali vymotat ze svých vlastních "negativních smyček".