O NÁS

Projekt je zaměřený na mindset a na problémy, které lze vyřešit změnou nastavení mysli. Nabízí jiný, unikátní pohled na svět i na věci kolem nás. Kdo za projektem vlastně stojí?

Val

Vlastník a tvůrce projektu
Tvořím veškerý obsah zde na webu i celý web graficky.

Katy

Strategie a komunikace
Pomáhám tvořit část obsahu projektu a odpovídám vám na některé E-Maily.

Kdo stojí za tvorbou projektu? Moje jméno je Valerie, těší mě!

Ve zkratce? Ráda se "rýpu" v myšlení a všeho okolo. Jako objekt svých studií používám i sama sebe a své okolí. A pokaždé přijdu na něco nového. Ráda spojuji psychologické procesy s různými až filozofickými myšlenkami. A vlastními zkušenostmi. No a funguje to!

Mimo jiné jsem ale například akreditovaný fitness instruktor a taneční lektor. Prošla jsem také spoustou dalších kurzů v oblasti fitness, zdraví a osobního rozvoje. A i já jsem si prožila "obdobím s monstry". Trpěla jsem poruchou příjmu potravy, záchvatovitým přejídáním. Více než deset let. 

​Trpěla jsem taky depresemi, úzkostmi, absencí motivace k životu a dalšími nešvary. Také jsem už od útlého věku měla spoustu obličejových tiků a brala antidepresiva. 

​Se vším jsem si ale poradila. A pomohla také spoustě dalším. 

​Už od nízkého věku jsem se věnovala osobnímu rozvoji. Místo beletrie jsem četla naučnou literaturu o mysli. V pubertě jsem si občas přivydělávala psaním článků pro magazíny o osobním rozvoji. Postupně jsem si vytvořila i různé vlastní unikátní metody rozvoje.

​Prošla jsem si spoustou podivných stavů mysli a zároveň je osobní rozvoj, mentální zdraví a nauka o této oblastní mým velkým koníčkem. Rozhodla jsem se tedy spojit mé vlastní rozsáhlé zkušenosti s tím, co jsem se za ty dlouhé roky naučila a pomáhat i ostatním. 

Rozhodla jsem se vám podávat informace stravitelně a bez zbytečného dramatizování. Mým cílem je, aby pro vás bylo toto vzdělávání se příjemně stráveným časem :).


Jmenuji se Katy a zatím jsem ještě stále studentkou vysoké školy.

Během posledních šesti let jsem zápasila s přehnanou potřebou si kontrolovat jídlo a cvičení, což mělo obrovský vliv na můj osobní i sociální život a celkovou spokojenost.

Řekla bych, že jsem si dělala život mnohem složitější, než ve skutečnosti je, a trápila se spoustou zbytečných věcí. Rozhodně ani dnes nejsem neustále spokojený člověk, ale stále se posouvám. Věřím, že jsem se naučila nad spoustou věcí přemýšlet zcela jinak než dříve (právě i díky tomuto projektu).

Proto doufám, že za pomoci Val se nás takhle bude posouvat čím dál více a společně se budeme učit měnit náš MINDSET k lepšímu.