VYŘEŠ TO V SOBĚ!

6týdenní kurz

 • Krok po kroku budeme odhalovat Tvé příčiny emočního jedení a vzorce chování pomocí různých cvičení
 • Provedeš analýzu sebe sama a zároveň zjistíš, jak se dostat ze smyčky, která emoční jedení způsobuje
 • Příčina emočního jedení, negativních emocí a vnitřní "prázdnoty", která v Tobě vězí, bude konečně vytažena na povrch a budeš ji aktivně řešit v praxi
 • Součástí jsou pracovní listy (spousta), díky kterým uvidíš svůj progres přímo před sebou
 • Zůstaneme ve spojení a díky přímé podpoře a motivaci půjde vše ještě mnohem lépe!

ZAČÍNÁME ZA

KURZ ZAČÍNÁ 4.7., OMEZENÝ POČET MÍST (poté prodej bude zastaven)

PŘEDSTAV SI, ŽE...

 • Díky tomu, že projdeš různé aspekty svého života, konečně objevíš, co Tě drželo "v pasti", a tak na tom konečně můžeš pracovat.
 • Tvá mysl i tělo se začínají léčit, protože se konečně zaměřuješ na ty správně věci a uvízlé emoce Tě už neovládají!
 • Lépe poznáš sebe sama a naučíš se měnit své vzorce chování.
 • Emoční jedení konečně začíná ustupovat, protože už v sobě nemáš pocity, které by jsi potřeboval/a přebít, ani prázdnotu, kterou by jsi musel/a vyplnit!
 • Nemusíš s tím už bojovat sám/sama, snáz tak plníš všechny cíle!
 • Konečně jsi se vymanil/a z té nekonečné smyčky negativních pocitů.
 • Konečně máš znovu svobodu!

S TÍM VŠÍM SE TI CHYSTÁM POMOCT!

PRYČ Z NEKONEČNÉ SMYČKY

RECENZE, KTEROU STOJÍ ZA TO SI PŘEČÍST

Váháš? O emočním jedení jsem napsala také elektronickou knihu, která skutečně pomáhá. Jako důkaz nám slouží četné recenze našich čtenářů. Jako třeba tahle. 

Do kurzu jsem však vložila ještě mnohem víc! Součástí je navíc má přímá podpora!

ONLINE PODPORA!

Stává se Ti, že si stanovíš nějaký cíl, jsi odhodlaný/á ho splnit, ale nakonec to tak nějak...vyšumí? Mně ano! A proto se v rámci tohoto kurzu budeme motivovat navzájem v reálném čase. Konkrétně ve společné skupině na Telegramu. Připojit se můžeš i zcela anonymně :).

O KURZU:

 • JAK TO FUNGUJE?
  Po zaplacení Ti budou hned automaticky vytvořeny přihlašovací údaje do členské sekce zde na webu. Pokud už členem jsi, pak budou použity právě ty. Následně se přihlásíš přes položku "přihlásit se" zde v menu, případně přes odkaz, který Ti přijde na E-Mail. Kurz však začíná až 4.7., takže obsah v členské sekci bude zatím uzamčený, abychom v tom následně byli všichni společně!
 • 4 MODULY
  Kurz obsahuje čtyři moduly, ve kterých najdeš jednotlivé lekce. V každém modulu se také skrývá praktická část, kde se mimo jiné dozvíš, jak naložit s pracovními listy, které jsou součástí kurzu. Zároveň se v každé části ale dozvíš spoustu nových informací a tipů.
 • PRACOVNÍ LISTY
  Celým kurzem Tě bude provázet Tvůj workbook. Díky cvičením, o kterých si povíme, postupně projdeš různé aspekty svého života a objevíš svůj unikátní mix aspektů, na kterých je třeba zapracovat. Samozřejmě se i dozvíš, jak!
 • PŘÍMÁ PODPORA
  Pod každou lekcí najdeš formulář, skrz který můžeš odeslat jakékoliv otázky, které Tě v průběhu sledování lekce napadnou. Ujistíš se tak, že jsi vše pochopil/a správně a dostaneš z kurzu maximum. To ještě ale není to nejlepší! Součástí kurzu je také skupina na Telegramu (kam se můžeš připojit i anonymně). Budeme v tom tedy všichni společně. Já sama budu kurzem procházet společně s vámi a plnit veškeré úkoly. Každý den se tedy společně můžeme podělit o to, jak nám to šlo a motivovat se!
 • BONUS
  V kurzu zároveň najdeš bonusový modul, ve kterém jsou vysvětlena stavba jídelníčku a podobně. Je to však pouze BONUS, který si můžeš pro sebe projít. *Emoční* jedení nevychází ze špatného jídelníčku. Špatný jídelníček je až jeho následek. Proto společně budeme řešit především úplně jiné věci.

MODUL 1

Traumata z minulosti, pojetí sebe sama, Tvé vlastnosti, Ego... To vše může způsobovat emoční jedení. Společně si přehledně prohlédneme všechny aspekty toho, kdo se z Tebe v průběhu života stal. Aspekty Tebe, Tvého stavu bytí, přirovnáme k místnostem v domě a rozebereme dům, který tímto způsobem postavíme. Kde jsou stále uvízlé negativní emoce? Od čeho jídlem pomocí jídla utíkáš? A jak to můžeš změnit?

MODUL 2

Rozebereme vliv Tvého "domu" na Tvoji aktuální situaci. Jaké chování v Tobě způsobuje? Jaké vzorce vycházejí z Tvých "místností"? Jak tyto vzorce můžeme změnit a tím se zároveň posunout k příjemnějšímu stavu bytí? Jak můžeme natrénovat nový stav mysli a vytvořit nové neuronové pletence? Jak si vybudujeme nové, lepší vzorce chování?

MODUL 3

Co dalšího ještě emoční jedení podporuje? Kvůli čemu jsi více ve stresu? Co ničí Tvůj mindset. Tři lidské hlady a jak ovlivňují emoční jedení. Jjak na tom můžeš zapracovat? Povíme si o tom, jak tělo reaguje na stresové myšlenky, jak nás ovlivňují různé dopaminové stimuly a jaký vliv má na naše myšlení struktura našeho života.

MODUL 4

Dáme dohromady vše, co jsme se dozvěděli v předchozích lekcích a naučíme se to aplikovat. Povíme si zároveň o různých principech, jak vylepšit svůj mindset a cítit se lépe už dnes. V tomto modulu si utvoříš individuální úkoly Tobě na míru, kterých se budeš držet (minimálně) následující měsíc. Samozřejmě pokud Ti cokoliv nebude jasné, kdykoliv se můžeš poradit se mnou! 

HARMONOGRAM

Kurzem budeme procházet všichni společně! Neznamená to ale, že si jej nemůžeš projít i ve vlastním čase a tempu. Kurz Ti zůstane přístupný už navždy. Dodržovat časový plán tedy není povinné :).

 • 4.7.-17.7.
  V průběhu těchto dvou týdnů máš čas si kurz v klidu projít a položit veškeré otázky, které Tě napadnou. Budu na Tebe připravená a budu čekat u E-Mailové schránky. Ujistíme se tak, že je Ti vše jasné. Můžeme také probrat různá cvičení a aplikovat je právě na Tvoji konkrétní situaci.
 • 18.7.-14.8.
  Následně budeme celý měsíc plnit drobné každodenní úkoly. Není to nic časově náročného a zabere Ti to pár minut denně. Jde o změnu myšlení, ne o činy! V této fázi budu vším procházet s Tebou (vždy se dá na sobě ještě zapracovat! :)) a budu s Tebou sdílet své vlastní materiály a úkoly, abych Tě motivovala a udržela na naší cestě.

Když trpíme emočním jedením, cítíme se mizerně. I já jsem to tak měla. Cítila jsem se nechutná, styděla se za sebe. Zároveň jsem cítila beznaděj. Nebyla to jen postava, na kterou měl tento problém vliv. Způsobila jsem si spoustu zdravotních problémů. Také jsem ale například čím dál méně ráda chodila mezi lidi a moje nálada se často pohybovala na bodu mrazu.

Při emočním jedení (nebo dokonce záchvatovitém přejídání) se celý náš svět točí kolem jídla. Jídlo je náš největší přítel i nepřítel. Nemáme svobodu, protože MONSTRUM jménem emoční jedení určuje, co máme dělat a kdy. A my se podle něj musíme řídit.

Porazit emoční jedení znamená zároveň i změnit svůj mindset. Musíte na sobě zkrátka pracovat. Ale rozhodně to stojí za to! Cítíte, že se posouváte, rostete. A abyste nebloudili tmou, rozhodla jsem se vám s vaší cestou pomoct právě i tímto kurzem.

Když MONSTRUM porazíte, znamená to, že jste vyřešili i nějaké mnohem hlubší problémy. A díky tomu jste se nejen osvobodili od vlivu jídla, ale jste také mnohem šťastnější a vyrovnanější. Celý svět jako by se proměnil, protože na něj koukáte úplně jinýma očima. Všechno je najednou příjemnější. A konečně máte vytouženou SVOBODU, klid a stabilitu! Mně se to povedlo a Tobě se to může povést taky! 

PROČ JSEM KURZ VYTVOŘILA?

Dala jsem si za úkol vytvořit konkrétní návod, díky kterému objevíš, kde je zakopaný pes. Chtěla jsem Ti předat spoustu znalostí, ale zároveň vytvořit konkrétní, praktickou "mapu". Cvičení, která Ti pomohou na Tvé cestě a konkrétní postupy. Vím totiž, že přesně něco takového bych na své cestě dříve ocenila já sama. Zároveň jsem se rozhodla připojit podporu v reálném čase, protože si uvědomuji, že často je těžké vykročit "ven" ze své mysli a udržet si jiné myšlení. Proto je takové "nakopnutí" často velká pomoc.

CHCEŠ SE JEŠTĚ NA NĚCO ZEPTAT?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.