VYŘEŠ TO V SOBĚ!

Bojuješ s emočním jedením, jsi ochotná na sobě pracovat a "vylít" všechnu negativitu, ale vlastně tak úplně nevíš, co přesně by jsi měla dělat? Pak je tento kurz přesně pro Tebe!

 • Krok po kroku budeme odhalovat Tvé příčiny emočního jedení pomocí různých cvičení
 • Díky kurzu provedeš analýzu sebe sama a zároveň zjistíš, jak řešit problém, který emoční jedení způsobuje
 • Příčina emočního jedení, negativních emocí a vnitřní "prázdnoty", která v Tobě vězí, bude konečně vytažena na povrch a budeš ji aktivně řešit v praxi
 • Součástí jsou pracovní listy, které Tě cestou provedou

V PŘEDPRODEJI ZA VÝHODNOU CENU!

Kurz je momentálně v předprodeji, dostupný bude od 14.4.

PŘEDSTAV SI, ŽE...

 • Díky tomu, že projdeš různé aspekty svého života, konečně objevíš, co bylo špatně, a tak na tom konečně můžeš pracovat.
 • Tvá mysl i tělo se začínají léčit, protože se konečně zaměřuješ na ty správně věci a uvízlé emoce Tě už neovládají!
 • Lépe poznáš sebe sama a naučíš se vnímat věci z jiného úhlu pohledu.
 • Emoční jedení konečně začíná ustupovat, protože už v sobě nemáš pocity, které by jsi potřebovala přebít, ani prázdnotu, kterou by jsi musela vyplnit!

ČÁST 1

Traumata z minulosti, pojetí sebe sama, Tvé vlastnosti, Ego... To vše může způsobovat emoční jedení. Společně si přehledně prohlédneme všechny aspekty toho, kdo se z Tebe v průběhu života stal. Aspekty Tebe přirovnáme k místnostem v domě a rozebereme dům, který tímto způsobem postavíme. Kde jsou stále uvízlé negativní emoce a jak se s tím můžeš vyrovnat?

ČÁST 2

Zatímco v první části jsme analyzovali projekci minulosti, ve druhé části se podíváme na vliv Tvé přítomnosti. V čem přesně strádáš? Jak se to dá napravit? Na čem by jsi měla pracovat? Co škodí Tvé mysli? Jak být šťastnější a nepotřebovat štěstí doplňovat "instantně" jídlem?

ČÁST 3

V poslední části se mrkneme na Tvé myšlení. Věnuješ pozornost těm správným věcem? Jak zpracováváš emoce? Jak nakládáš se svými myšlenkami? Zároveň vyhodnotíme všechny spouštěče emočního jedení, které jsme našli ve všech částech dohromady.

O KURZU

 • JAK TO FUNGUJE?
  Jakmile bude kurz zpřístupněn (14.4.2022), na E-Mail Ti bude zasláno Tvé přihlašovací jméno a heslo a zároveň odkaz, přes který se přihlásíš do členské sekce. Tam na Tebe už čeká přehledné rozhraní. Obsah Ti zůstane navždy.
 • 3 ČÁSTI
  Kurz obsahuje tři části rozdělené na kratší, stravitelná videa. V každé části se dozvíš, jak naložit s pracovními listy, které máš před sebou. Zároveň se v každé části ale dozvíš spoustu nových informací a tipů.
 • PRACOVNÍ LISTY
  Celým kurzem Tě bude provázet Tvůj workbook. Díky cvičením, o kterých si povíme, postupně projdeš různé aspekty svého života a naučíš se je léčit.

PROČ JSEM KURZ VYTVOŘILA?

Dala jsem si za úkol vytvořit konkrétní návod, díky kterému objevíte, kde je zakopaný pes. Ve své knize jsem popsala, proč se emoční jedení objevuje a jak s ním zatočit, ale v tomto kurzu vše uvedeme přímo do praxe. 

Sama jsem si prošla emočním jedením v několika kolech. A tak jsem se pečlivě zaměřila na to, co přesně by pomohlo i mně a zároveň to zkombinovala se svými znalostmi.

UPOZORNĚNÍ

Předám Ti vše, co bude v mých silách. Nasměruju Tě, jak budu moc. Dám Ti "mapu". Nicméně tu cestu musíš vždy ujít ty. Tempo není jasně dané. Změna se vždy děje postupně, kousek po kousku.

Já Ti pomůžu s tím, aby jsi nemusela tápat. Aby Ti bylo jasné, proč se to děje a jakým směrem se vydat, aby jsi to napravila. Ale pracovat na sobě musíš Ty. Kompletní řešení čehokoliv nikdy nelze očekávat od nikoho z vnější.

Kurz je pomocníkem k tomu, aby jsi mohla pracovat na sobě sama. Vysvětlí Ti, proč se různé věci dějí, pomůže Ti odhalit příčiny a nabídne nástroje.

CHCEŠ SE JEŠTĚ NA NĚCO ZEPTAT?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.