(S)MYČKA

Kompletní návod na to, jak měnit své vzorce chování

 • Chceš se naučit měnit šablony, které se ve Tvém životě opakují, a zbavit se vlivu Tvého dětství?
 • Hledáš návod, který by byl srozumitelný, a především přinesl TRVALOU změnu?
 • Chceš porozumět tomu, jak mysl funguje, z čeho se tvoří naše reakce a stavy mysli a jak to měnit podle svých vlastních představ?
 • Hledáš nejen teoretické informace, ale praktický postup, který Ti vysvětlí, jakou akci podniknout a co PŘESNĚ dělat?
 • Líbilo by se Ti nejen vyřešit problém, ale zároveň se naučit "plánovat sebe" a být přesně tím, kým chceš?

REGISTRACE OTEVÍRAJÍ 23.5.

CO TI KURZ PŘINESE?

1) NAUČÍŠ SE ANALYZOVAT SEBE

Pravděpodobně jsi už odhalil/a nějaké věci. Možná i tušíš, co z čeho asi vychází. Ale má to strukturu? Víš, jak to používat? Víš, jak přijít na kloub i dalším problémům? Nebo jsi se zasekl/a v bodě, kdy se pořád "šťouráš" v minulosti a vlastně nic z toho? Ukážu Ti systém, díky kterému pro Tebe bude mnohem snazší odhalit, co se vlastně děje a proč a budeš s tím umět pracovat. A kdykoliv objevíš něco nového, co chceš změnit, budeš to umět rozebrat a pochopit.

2) POCHOPÍŠ DO HLOUBKY VLIVY ASPEKTŮ OSOBNOSTI NA TVÉ AKCE A ŽIVOT

Opět předpokládám, že částečně už o svých vzorcích chování víš, a proto jsi tu. Vsadím se ale, že nevíš o 90% jejich projevů. Pokud jsi na mém Instagramu zažil/a nějaké AHA momenty, věř mi, že to byl jen začátek. A právě ty projevy, které si zatím neuvědomuješ, Tě možná drží stále v tom samém rozpoložení. Já Ti ukážu, kde všude hledat a jak. Skutečně se naučit hledat své vzorce chování je ta nejmocnější zbraň. Díky takové míře sebeuvědomění dokážete rozebrat a změnit téměř jakoukoliv situaci.

3) NAUČÍŠ SE MĚNIT SVÉ VNITŘNÍ ROZPOLOŽENÍ

Cílem samozřejmě ale není jen pochopit, co se děje, ale naučit se, jak to trvale změnit.
-Naučím Tě, jak správně provádět rozbory vzorců
-Naučím Tě techniky myšlenkových nácviků
-Naučím Tě, jak své vzorce použít jako nástroj ke změně vnitřního vnímání
-Naučím Tě, jak si zautomatizovat to, co chceš
-Naučím Tě, jak krok po kroku vyřešit to, co je v Tobě uložené, proměnit to podle své představy a udělat z toho svoji osobnost

4) ZMĚNU UŽ SI UDRŽÍŠ NAPOŘÁD

Určitě už jsi se někdy pokoušel/a svůj problém vyřešit. U většiny technik se ale člověk stále plácá v minulosti a nic z toho. A když už tam nějaký krok vpřed je, jedná se hlavně o dočasnou motivaci. Tohle u mě nečekej. Pomůžu Ti, aby se změna stala Tvým novým Já. Nebude to jen náplast na zlomeninu. Začneme ji skutečně léčit, až nakonec správně sroste a už tak zůstane! K plné automatizaci nového Já Ti slouží i deníček, který je součástí kurzu.

BONUSOVÉ PŘÍKLADY, NÁSTROJE, PRACOVNÍ LISTY, ÚKOLY...

V rámci kurzu zároveň získáš různé bonusové techniky, nástroje a podobně, jak ke svému procesu přistoupit, které Ti pomohou uchopit různé věci. Můžeš si tak sestavit cestu přestě tak, jak Ty potřebuješ. Dostaneš totiž vhled nejen do hlavní struktury, návodu jak na to, ale také do různých úkolů navíc, které dávám i svým 1:1 klientům.

KURZ JE PRO TEBE, POKUD...

 • CÍTÍŠ, ŽE SE TI V ŽIVOTĚ POŘÁD OPAKUJE JAKÁSI SMYČKA
  Mohou to být vztahy. Může to být přístup ke kariéře. Může to být přístup k sobě sama a k životu. Může to být celková nespokojenost a strachy. Může to být přístup ke Tvému tělu. Zkrátka nějaká šablona, která zůstává pořád stejná.
 • CHCEŠ SE NAUČIT "PLÁNOVAT SEBE"
  Kurz není jen k tomu, aby Ti pomohl vyřešit problém. Naučí Tě techniky, díky kterým budeš vědět, jak pracovat se sebou sama. Díky tomu nejen, že konečně opustíš staré šablony. Můžeš si libovolně plánovat nové. A stát se člověkem podle svých představ.
 • MÁŠ SICE PLNO UVĚDOMĚNÍ, ALE NEVÍŠ, JAK SE POHNOUT VPŘED
  Možná už jsi svoji minulost prostudoval/a tisíckrát. Možná jsi navíc zkoušel/a číst různé knihy, kupovat kurzy, chodit na terapie... A všechno bylo fajn! Ale chyběl Ti tam nějaký "návod", jak s tím vlastně naložit. Jak to vlastně zlepšit?
 • PAMATUJEŠ SI ALESPOŇ ČÁSTI SVÉHO DĚTSTVÍ
  Ačkoliv tento kurz ve finále vůbec o minulosti není, právě tam i my začneme. Značně to totiž vše zjednodušuje. A uchopit správně svoji šablonu bez jakéhokoliv kontextu z minulosti by pro Tebe mohlo být těžké :).
 • JSI PŘIPRAVENÝ/Á NA PROCES
  Kurz je intenzivní. Pomůže Ti odhalit, co se děje a pomůže Ti to změnit. Tento proces ale není vždy příjemný. A obzvlášť začátek může být těžký. Jelikož čelit svým obávaným emocím a stránkám svého Já není nikdy snadné.
 • CHCEŠ SE OSVOBODIT
  Možná se v určitých situacích neustále cítíš nepříjemně (nervozita, strach, úzkost..) i když to ani nedává smysl. Možná víš, že se podvědomě sabotuješ. A obecně máš pocit, že by Tvůj život a hlavně Tvé rozpoložení mohlo být o moc lepší. Ale ne a ne se tam dostat.

PROČ PRÁVĚ MŮJ KURZ?

Pravděpodobně se známe z mého instagramu @yourmindsetbeastcz a Ty už dobře víš, že mé rozbory a vhledy bývají velmi přesné. Možná si ale říkáš, proč vlastně kurz. K čemu?

(S)MYČKA je kompletní "návod", jak měnit své vnímání. Krok po kroku. Je to ucelený balík potřebných informací, které se dají implementovat do života a používat znovu a znovu. A to je dle mého názoru základem všeho. Porozumět tomu, jak pracovat se svým "nevědomým Já" Tě posune na Tvé cestě mílovými kroky.

Kurz navíc není jen shrnutím náhodných informací. Jsou to mé vlastní principy a kontexty, postupy utvořené mnou osobně (a samozřejmě podloženy vědou).

Pracovala jsem osobně už s mnoha klienty a pro spoustu z nich byl právě tento kurz bodem zlomu, kdy si uvědomili, že to jde mnohem lépe. Kdy jim došlo, že si dřív ani nevšimli, že se z jejich světa postupně vytratili barvy. A kdy si zjistili, že to tak rozhodně už nemusí zůstat.

Další recenze najdeš níže.

Přesně tak to vypadá, když víš PROČ děláš, co děláš. Když slepě nenásleduješ, ale učíš se, jak co funguje a jak to využít ve svůj prospěch. Když máš jasně dané úkoly a strukturu a víš přesně, jak to uchopit. Když se učíš jak se sám/sama analyzovat a měnit. Pak vidíš progres.

A cílem kurzu je právě předat Ti tohle know-how.

CO KURZ OBSAHUJE?

4 ZÁKLADNÍ MODULY + BONUSY

V členské sekci najdeš čtyři moduly s videi, které Tě postupně provedou celým procesem. Přístup do členské sekce Ti zůstane napořád! 🙂

Každý modul obsahuje několik přehledných videí s jasnou strukturou. Ve videích najdeš vysvětlení procesu a zároveň praktické zadání a různé příklady.

PRACOVNÍ LISTY, ÚKOLY...

Každý modul obsahuje také pracovní listy a textové zadání. Nejen, že budeš přesně vědět, co a jak, podrobně Tě také provedu samotnou prací na sobě sama. Nebudeš tápat vůbec v ničem.

ZÁPISNÍK + UČEBNICE

A abych Ti maximálně pomohla, zašla jsem ještě dál. Znáš ten pocit, kdy přesně víš, co a jak, jsi motivovaný/á, ale nakonec to velmi rychle vyprchá? Přesně tomu jsem chtěla předejít a připravila jsem pro Tebe deníček, který Ti následně po dobu tří měsíců pomůže aplikovat informace a zažít skutečný progres. Deníček sama každý den používám a bez něj bych nebyla tam, kde jsem. Zároveň nově dostaneš i knížečku, ve které budeš mít vypsané hlavní informace, aby vše bylo jasné!

DVOUMĚSÍČNÍ PODPORA

V rámci vymezené doby ke kurzu (dva měsíce od začátku kurzu) Ti poradím, kdykoliv si s něčím nebudeš vědět rady. Nemusíš se tak bát, že jsi něco nepochopil/a, případně nedokázal/a aplikovat. S kurzisty komunikujeme přes E-Mail a přes WhatsApp pomocí hlasových zpráv. Nemůžu však bohužel zaručit, že odpověď dostaneš ihned! 🙂

JAK TO PROBÍHÁ?

 • 1
  ZAREGISTRUJEŠ SE
  Registrace otevírají 20.11., od Té doby si můžeš zajistit své místo a čekat na otevření kurzu.
 • 2
  PŘIJDE TI BALÍČEK
  Co nejdříve po registraci Ti prostřednictvím Zásilkovny zašlu balíček materiálů ke kurzu. Zápisník (který bude potřeba až po dokončení kurzu) a učebnici, díky které se v informacích nebudeš ztrácet. V případě dárku i tištěný poukaz.
 • 3
  ZAČÁTEK KURZU
  Kurz začíná 8.1. Před začátkem Ti na e-mail přijdou přihlašovací údaje do členské sekce.
 • 4
  PROCES
  V rámci kurzu projdeš uceleným procesem, kterým Tě provedu od začátku do konce. Budeš sledovat videa a instrukce a také plnit zadané úkoly. Postupně si utvoříš svoji cestu, kterou půjdeš.
 • 5
  PODRPORA
  V průběhu celého procesu (v rámci 2 měsíců) se můžeš kdykoliv na něco zeptat. Odpovím Ti buď v e-mailu a nebo v hlasové zprávě. Rozhodně Tě ale nijak neodbudu, právě naopak! Mé odpovědi jsou vždy podrobné!
 • 6
  "TRÉNINK"
  Na konci už přesně víš, co se děje, proč se to děje, jak k tomu přistoupit a jak to měnit. A můžeš začít s vlastním nácvikem, díky kterému budeš doslova přetrénovávat svoji mysl a měnit příslušné neuronové pletence.

ZÁKLADNÍ VS. VIP VERZE

Kterou verzi zvolit? A jaký je mezi tím vůbec rozdíl?

Zásadním rozdílem je míra mé podpory a spolupráce s Tebou. Samozřejmě i v základní verzi hraje podpora a komunikace důležitou roli. Pokud si nebudeš něčím jistý/á, poradím Ti! Pokud Ti bude něco nejasné, podíváme se na to společně! Jedná se nicméně pouze o jednotlivé dotazy. V základní verzi nemáme možnost společně vše podrobně projít.

Součástí VIP verze je 3x online 1:1 konzultace se mnou (60minut). To znamená, že společně projdeme veškeré úkoly a pomůžu Ti efektivně zjistit, kde je skutečně zakopaný pes a jak přesně to pojmout. Často jsou tyto části nás skryté a proto je velmi užitečné, když úkoly projdeš s někým, kdo má v odhalování aspektů a vzorců praxi. Často už při první konzultaci přijdeme na mnohem víc věcí, než klienti čekají a než odhalili sami za spoustu měsíců. Konzultace si domluvíme dle Tvých časových možností! 🙂 Ideální frekvence je však jednou za týden! 🙂 V rámci konzultací si také projdeme Tvé úkoly z kurzu.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

JAK DLOUHO BUDU MÍT PŘÍSTUP KE KURZU?

Přístup ke kurzu Ti zůstane napořád. Pouze má podpora je limitovaná do dvou měsíců.

PRACOVNÍ LISTY MI PŘIJDOU POŠTOU?

Prostřednictvím Zásilkovny Ti přijde učebnice a zápisník, který je však potřeba až na konci kurzu. Pracovní listy k jednotlivým modlům najdeš v kurzu ke stažení v PDF verzi.

JAK PROBÍHÁ PLATBA NA SPLÁTKY?

Při zvolení možnosti "platba na splátky" se částka rozdělí do tří měsíců. První faktura je splatná do 10 dní, následující pak vždy měsíc po ní.

BUDU MÍT PŘÍSTUP K AKTUALIZACÍM?

Ano! Kdykoliv do kurzu něco přibude, veškeré aktualizace dostaneš i Ty!

JAK SE REGISTROVAT?

V den otevření registrací (20.11.) se zde místo waitlist formuláře objeví formulář k zakoupení kurzu.

RECENZE NA MÉ PRODUKTY

Základní balíček
4500kč
NEBO 3X 1500kč
Plný kurz včetně všech materiálů.
4 Moduly obsahu
Pracovní listy a propracovaná cvičení
Má E-Mailová podpora
Tištěný speciální zápisník
VIP balíček
8100kč
NEBO 3X 2700kč
Plný kurz včetně všech materiálů plus 3x individuální konzultace, ve kterých se podíváme na Tvoji situaci specificky a rozebereme ji do hloubky.
4 Moduly obsahu
Pracovní listy a propracovaná cvičení
Má E-Mailová podpora
Tištěný speciální zápisník
3x 60 minutová individuální konzultace se mnou

REGISTRACE DO KURZU

Do pole "Zásilkovna" mi prosím napiš název pobočky, na který Ti můžu poslat balíček. Pobočky můžeš procházet zde.

P.S.: Slevový kód zadávej bez diakritiky! 🙂