(S)MYČKA

Online kurz, který Tě intenzivně provede vším, co potřebuješ vědět!

 • Chceš se naučit vyhledat a měnit negativní aspekty sebe sama a vzít tak život plně do vlastních rukou?
 • Nejsi ve svém životě s něčím spokojený/á, frustruje Tě to, ale nedaří se Ti to změnit?
 • Chceš se zbavit vlivu svých nevědomých sebesabotáží? Zapracovat na aspektech, které Ti v životě dělají nepořádek?
 • Chceš přesně vědět, co dělat a jak to uchopit, aby jsi dosáhl/a změny?
 • Máš pocit, že Tvůj život se odehrává ve smyčce a chceš z ní konečně ven?

PŘESNĚ S TÍM TI POMŮŽU!

REGISTRACE DO KONCE ZÁŘÍ

ZNOVU A ZNOVU VYTVÁŘÍŠ ŽIVOT, SE KTERÝM NEJSI SPOKOJENÝ/Á?

Víš, že to může být jinak, ale pořád se Ti toho nedaří dosáhnout. Ať už se jedná o kariéru, vztahy, spokojenost....To vše a mnohem více situací může být zapříčiněno aspekty Tvojí osobnosti, které se vytvořily na základě událostí z minulosti.

ZAŽÍVÁŠ NEGATIVNÍ STAVY MYSLI POŘÁD DOKOLA?

Snažíš se tomu vyhnout, ale vždy do toho zase spadneš. Úzkosti, frustrace, depresivní myšlenky, emoční přejídání se... Tvoříš totiž pořád dokola život, který Ti nevyhovuje a nevíš, jak z toho ven.

PŘIPADÁŠ SI VE SVÉM ŽIVOTĚ NĚKDY JAKO V KLECI?

A občas by jsi od něj nejraději někam utekl/a a začala nový, lepší. Jsi v kleci svých vlastních návyků, přesvědčení a aspektů osobnosti. A přeješ si najít klíč.

Fungujeme částečně na jakéhosi "autopilota". Na základě "programu", který je v nás nastavený. A občas nás to nutí opakovat pořád tu stejnou smyčku znovu a znovu. Znovu vytváříme ty samé negativní stavy mysli. Znovu se trápíme. Znovu jsme narazili na nevhodného partnera. Znovu jsme přišli o peníze. Znovu jsme sklouzli k emočnímu přejídání. Znovu jsme v životě nastolili chaos...

A ať děláme, co děláme, nedaří se nám to permanentě změnit. Vždycky to sklouzne zpět k tomu, jak to bylo původně. 

PŘEDSTAV SI, ŽE...

 • SE NAUČÍŠ POROZUMĚT TOMU, CO PŘESNĚ SE DĚJE
  A taky proč. A zároveň jak s tím pracovat. Pochopíš, jak se neustále dostáváš do těch samých situací a najednou Ti to bude dávat smysl. Jako by jsi otevřel/a oči. Už se netopíš pod vodou. Vynořil/a jsi se a vidíš věci jasně.
 • SE DOSTANEŠ Z NEGATIVNÍHO KOLEČKA
  Možná si teď připadáš jako křeček v kolečku. Pořád se snažíš někam posunout, vynakládáš na to energii, ale točíš se jen dokola a dokola. Představ si, že se naučíš to křeččí kolečko poznat a díky tomu z něj zkrátka vystoupit.
 • SE S TÍM PŘESTANEŠ IDENTIFIKOVAT
  Možná máš pocit, že je s Tebou něco špatně. Že je možná Tvůj úděl, aby se to dělo pořád dokola. Že jsi možná příliš náročný//emotivní/kritický/v nepořádku... Představ si, že skutečně porozumíš tomu, jak to je a kde to vzniklo. A přestaneš tyhle věci považovat za vlastní (protože nejsou!) Díky tomu vyjdeš ze své pomyslné klece.
 • SE PŘEUČÍŠ SVÉ VZORCE A ZPŮSOB FUNGOVÁNÍ
  To znamená, že si ZAUTOMATIZUJEŠ nové fungování. Není to jen chvilková změna. Naučíš se, jak si věci můžeš zažít a vytvořit z nich součást sebe sama. Dlouhodobě.
 • ZAČÍNÁŠ ZPRACOVÁVAT SCHOVANÉ EMOCE
  Některým věcem jsi v minulosti možná nedokázal/a či neměl/a možnost čelit. Tyto emoce jsou teď pořád v Tobě a ovlivňují Tě negativně každý den ve Tvých reakcích a rozhodnutích. Co kdyby tomu už tak nebylo?
 • VÍŠ PŘESNĚ, JAK NA SOBĚ PRACOVAT
  Jakmile zjistíme, že něco není úplně OK, chceme to změnit! Jenže jak? Spousta rad je bohužel příliš vágní a nicneříkající. A tak možná tápeš a tak úplně nevíš, co vlastně dělat a jak. Představ si, že víš PŘESNĚ co a jak a máš dokonce zadané konkrétní úkoly.

PŘESNĚ NA TO SE V KURZU ZAMĚŘÍME!


CO KURZ OBSAHUJE?

4 MODULY

V členské sekci najdeš čtyři moduly s videi (dohromady přes 8h), které Tě postupně provedou celým procesem. Přístup do členské sekce Ti zůstane napořád! 🙂

Každý modul obsahuje několik přehledných videí s jasnou strukturou. Ve videích najdeš vysvětlení procesu a zároveň praktické zadání a různé příklady.

PRACOVNÍ LISTY, ÚKOLY...

Každý modul obsahuje také pracovní listy a textové zadání. Nejen, že budeš přesně vědět, co a jak, podrobně Tě také provedu samotnou prací na sobě sama. Nebudeš tápat vůbec v ničem.

FYZICKÝ DENÍČEK

A abych Ti maximálně pomohla, zašla jsem ještě dál. Znáš ten pocit, kdy přesně víš, co a jak, jsi motivovaný/á, ale nakonec to velmi rychle vyprchá? Přesně tomu jsem chtěla předejít a připravila jsem pro Tebe deníček, který Ti následně po dobu tří měsíců pomůže aplikovat informace a zažít skutečný progres. Deníček sama každý den používám a bez něj bych nebyla tam, kde jsem.

PODPORA

V rámci kurzu Ti  poradím, kdykoliv si s něčím nebudeš vědět rady. Nemusíš se tak bát, že jsi něco nepochopil/a, případně nedokázal/a aplikovat. S kurzisty komunikujeme přes E-Mail a přes WhatsApp pomocí hlasových zpráv. Nemůžu však zaručit, že odpověď dostaneš ihned! 🙂

CO SE NAUČÍŠ?

MODUL 1: STAV BYTÍ

Z čeho pramení to, jak funguješ? Jak Tvoje smyčka vlastně vznikla? Co je stav bytí a jak si automatizujeme různé aspekty? Proč se sami sabotujeme? Naučíš se objevit své konkrétní "emotional baggage" a příčinu svých opakujících se pocitů. Porozumíš tomu, co se děje a proč. A začneš to konečně zpracovávat.

MODUL 2: VZORCE CHOVÁNÍ

Čím negativní šablony stále aktivní? Jaké vzorce chování z toho vznikají? Kde všude se aspekty osobnosti projevují? Jak si tím kazíš život? Čím přesně se vlastně sabotuješ? Jak Tvá minulost zkresluje to, co vnímáš v přítomnosti? Naučíš se, jak tyto věci fungují a budeš je umět podrobně rozebrat.

MODUL 3: NOVÉ FUNGOVÁNÍ

Redefinuješ své aspekty a své vzorce. Jak by to mělo vypadat? Kde všude by to mělo být jinak? Budeš budovat porozumění sobě sama a objevovat životní aspekty, ve kterých můžeš změnit své akce, myšlenky, pocity... Zároveň se ale dozvíš, JAK je měnit. Nakousneme princip změny a dozvíš se, proč to bude fungovat a jak.

MODUL 4: JAK NA TO + MINDSET

V posledním modulu dáme vše konečně dohromady. Máš za sebou klíčovou přípravu a teď už na sobě můžeš konečně efektivně začít pracovat. Dozvíš se jednoduchou metodu myšlenkového nácviku. Dozvíš se, jak to aplikovat na svoji situaci. Obdržíš deníček, který Ti pomůže s plněním každodenní (krátké a rychlé) rutiny. Začneš konečně přepracovávat to, jak funguješ. Protože už víš jak a proč. Zároveň se dozvíš něco o mindsetu obecně.

A VÁŽNĚ TO FUNGUJE?

Možná si říkáš, jestli to vůbec k něčemu bude. Jestli Ti nějaké informace budou užitečné. Pokud potřebuješ důkaz, mrkni třeba na tuhle zprávu.

Přesně tak to totiž vypadá, když víš PROČ děláš, co děláš. Když slepě nenásleduješ, ale učíš se, jak co funguje a jak to využít ve svůj prospěch. Když máš jasně dané úkoly a strukturu a víš přesně, jak to uchopit. Když se učíš jak se sama analyzovat a měnit. Pak vidíš progres.

A cílem kurzu je právě předat Ti tohle know-how.

Další recenze najdeš níže.

KURZ JE PRO TEBE, POKUD...

 • Cítíš, že v životě opakuješ pořád to samé a chceš to změnit.
 • Víš, že se podvědomě sabotuješ, ale nevíš, co s tím dělat.
 • Chceš konečně vzít život do vlastních rukou.
 • Toužíš se konečně cítit dobře dlouhodobě.
 • Vědomě víš, že můžeš žít mnohem lepší život, ale reálně se Ti nedaří nic změnit.
 • Potřebuješ se odseknout.
 • Chceš na sobě pracovat, ale nevíš, jak máš měnit své naučené vzorce chování.
 • Nechceš už tápat a doufat, že jednou to bude lepší. Chceš jít přímo za svým cílem.
 • Chceš vědět víc o vzorci chování a o tom, jak automaticky fungujeme.

ZÁKLADNÍ VS. VIP VERZE

Kterou verzi zvolit? A jaký je mezi tím vůbec rozdíl?

Zásadním rozdílem je míra mé podpory a spolupráce s Tebou. Samozřejmě i v základní verzi hraje podpora a komunikace důležitou roli. Pokud si nebudeš něčím jistý/á, poradím Ti! Pokud Ti bude něco nejasné, podíváme se na to společně! Jedná se nicméně pouze o jednotlivé dotazy. V základní verzi nemáme možnost společně vše podrobně projít.

Součástí VIP verze je 3x online 1:1 konzultace se mnou (60minut). To znamená, že společně projdeme veškeré úkoly a pomůžu Ti efektivně zjistit, kde je skutečně zakopaný pes a jak přesně to pojmout. Často jsou tyto části nás skryté a proto je velmi užitečné, když úkoly projdeš s někým, kdo má v odhalování aspektů a vzorců praxi. Často už při první konzultaci přijdeme na mnohem víc věcí, než klienti čekají a než odhalili sami za spoustu měsíců. Konzultace si domluvíme dle Tvých časových možností! 🙂 Ideální frekvence je však jednou za týden! 🙂 V rámci konzultací si také projdeme Tvé úkoly z kurzu.

TŘI VRSTVY

Zaměříme se společně na všechny tři vrstvy. Na náš stav bytí (tedy tu nehlubší vrstvu, 1), na naši životní situaci (2), která z něj vychází a na mindset (3), který je ovlivněný naším vnímáním, ale zároveň sám naše vnímání ovlivňuje.

Registrace se uzavírají 30.9. Znovu se registrace otevřou až v listopadu společně s aktualizovaným obsahem a novým ceníkem (viz níže). Přístup do kurzu je však neomezený a tak aktualizace následně uvidí i ti, co zakoupí kurz dříve! 🙂

Základní balíček
4650kč
3100kč
NEBO 2X 1750KČ
Plný kurz včetně všech materiálů.
4 Moduly obsahu
Pracovní listy a propracovaná cvičení
Má E-Mailová podpora
Tištěný speciální zápisník
VIP balíček
8250kč
6500kč
NEBO 2X 3600KČ
Plný kurz včetně všech materiálů plus 3x individuální konzultace, ve kterých se podíváme na Tvoji situaci specificky a rozebereme ji do hloubky.
4 Moduly obsahu
Pracovní listy a propracovaná cvičení
Má E-Mailová podpora
Tištěný speciální zápisník
3x 60 minutová individuální konzultace se mnou

RECENZE NA MÉ PRODUKTY

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Ve formuláři níže vytvoř objednávku kurzu. Po jejím uhrazení Ti automaticky přijdou přihlašovací údaje do členské sekce a můžeš se tak do kurzu hned pustit! 

V případě VIP verze Tě následně co nejdřív kontaktuji na E-Mail a domluvíme si také naše tři konzultace! 🙂

Pokud si přeješ platbu rozdělit na dvě poloviny, zaškrtni dole políčko "koupit na splátky".

ZÁSILKOVNA: Potřebuji vědět, na jakou pobočku mám zaslat Tvůj zápisník, který ke kurzu patří. Napiš mi, prosím, do formuláře adresu pobočky, kterou si můžeš vybrat ze seznamu zde.

KDO JSEM JÁ?

Moje jméno je Valerie, těší mě! Sama jsem si prošla spoustou smyček. Některé z nich dokonce ohrožovaly mé fyzické zdraví, jiné mě udržovaly permanentně ve špatné náladě. Další mi zase nedovolily ukazovat žádné emoce. MUSELA jsem najít nějaké řešení, abych se sama posunula z místa. Momentálně toto know-how efektivně předávám svým klientům.

Ukážu Ti, jak pracovat se svými vzorci chování. Vysvětlím Ti teoretickou část za vším, zároveň Ti ale řeknu, jak přesně to uchopit a co dělat.